Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5606
Stary 08.11.2009, 21:36
Grzadq napisał(a):Wyświetl post
Ech, marzy mi się sytuacja kiedy miasto kończy rozpoczęte projekty. Kiedy na Wiśle, oprócz nowoczesnego i dużego stadionu mamy nowoczesną halę, i do tego boiska treningowe. Kiedy pejsy mają stadion, hale, lodowisko i co tam jeszcze chcą. Kiedy Hutnik jest zmodernizowany. Wtedy nakłady na infrastrukturę w tych 3 klubach miasto ma "z głowy" na dobrych kilkanaście lat. No chyba że Hutnik awansuje raptem do ekstraklasy i zechce mieć nowy stadion. Ale nawet wtedy ten stadion już nie musi być duży i drogi tylko np a la Korony.
I jak z bata strzelił już mamy rok 2034.

Mnie się juz tylko marzy by skonczyli ten stadion w terminie, bo mimo wielu wad będzie on nasz i znów będziemy we własnym domu.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując