Grzadq napisał(a):

|
Ech, marzy mi się sytuacja kiedy miasto kończy rozpoczęte projekty. Kiedy na Wiśle, oprócz nowoczesnego i dużego stadionu mamy nowoczesną halę, i do tego boiska treningowe. Kiedy pejsy mają stadion, hale, lodowisko i co tam jeszcze chcą. Kiedy Hutnik jest zmodernizowany. Wtedy nakłady na infrastrukturę w tych 3 klubach miasto ma "z głowy" na dobrych kilkanaście lat. No chyba że Hutnik awansuje raptem do ekstraklasy i zechce mieć nowy stadion. Ale nawet wtedy ten stadion już nie musi być duży i drogi tylko np a la Korony.
|
I jak z bata strzelił już mamy rok 2034.
Mnie się juz tylko marzy by skonczyli ten stadion w terminie, bo mimo wielu wad będzie on nasz i znów będziemy we własnym domu.