Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kaszalot
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Krzeszowice
Offline
#
12214
08.11.2009, 21:36
Jak najlatwiej trafic spod galeri krakowskiej na Węgrzce, do tamtejszego starostwa?
Kaszalot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kaszalot
Znajdź inne posty napisane przez Kaszalot