Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4995
Stary 08.11.2009, 21:28
nbns napisał(a):Wyświetl post
Mam takie pytanie bo pusciłem w profesjonalu kuponik z 7 meczami i pisze mi na nim "BEZPIECZNY" bo kurs przekroczył 200zł oznacza to ze jeden mecz moze mi nie wejsc i tak wygrywam? czy jak to jest?
no to sruuuuu...
Cytat:
§ 11 b. Zakłady typu Bezpieczny.
Zakład typu "Bezpieczny" jest rodzajem zakładu AKO z wcześniej ustalonym minimalnym kursem całkowitym oraz wcześniej ustalonym maksymalnym kursem całkowitym każdego zdarzenia. Zakład ten pozostaje wygrywający także w przypadku nieprawidłowego wytypowania jednego ze zdarzeń. Wygrana jest wtedy obliczana jako iloczyn 90% stawki i wcześniej ustalonego "bezpiecznego" kursu dla tego zdarzenia.
to jest chyba odpowiedz na Twoje pytanie..?
ja sam tego nie rozwine,ponieważ mam ciezki weekend i nie jestem w stanie %%%
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując