tylko_na_kilka_dni napisał(a):

|
spokojnie. Byl taki jeden, Jarka sie nazywal. Strzelil 10 bramek w jednym sezonie i pol forum widzialo go w trykocie Wisły. Z tego co wiem, obecnie gosc kopie sie po glowie w pierwszej lidze. Sobiecha trzeba obserwowac, ale zeby byl naszym glownym celem transferowym to przesada. W kadrze U-21 tez niczym sie nie wyrozna.
|
Sorry ale Jarka przy Sobiechu jest nikim. Patrząc na warunki fizyczne to my takich zawodników w Polsce mamy naprawdę nie wielu. Jarka to zwykły "połamaniec" który kilka razy wsadził nogę tam gdzie trzeba.
Sobiech ma tak naprawdę wszystko od siły po technikę i szybkość.
Poza tym widać że to normalny ułożony chłopak, jeśłi chodzi o Jarke to pod tym względem nie wszystko jest OK.
Sobiech to rocznik 1990 już teraz ma przebłyski moim zdaniem kwestia czasu kiedy on wystrzeli. Trzeba go brać jak najszybciej pod swoje skrzydła.
Jestem pewien że z wiekiem on nabierze jeszcze więcej "krzepy" a szybkości już nie straci.
Dzisiajsza brama na 2:0 to majstersztyk, inny ładowałby z pierwszej piłki a Sobiech spokojnie wyczekał i walnął "pod ladę"