Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2740
Stary 08.11.2009, 21:10
Jeśli ja miałbym się do czegoś przyczepić to najbardziej uderza mnie to że trener Skorża nie potrafi ryzykować.

Ostatnie mecze z Lechem i z Legią przegrane w stosunku 1:0. Dla mnie powinna w tych meczach w końcowych 10-15 minutach iść ostra wymiana 1:1 albo 2:0. To samo tyczy się meczu z Tottehamem. Ryzyko podjęte za późno.
Chyba każdy z nas ogląda premiership i widzi jak tam drużyny ryzykują albo 2:0 albo remis.