Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3037
Stary 08.11.2009, 20:40
Całe szczescie ze TVP pokaże mecz Amika - Ruch. Przynajmniej ludzie nie mający dostępu do dekoderów C+ zobacza ciekawy futbol rodem z ekstraklasy. Gdyby pokazali mecz Wisla - Legia to by nikt nie chcial wiecej na extraklase ogladac ;]
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując