Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1105
Stary 08.11.2009, 19:47
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
KO problemy z grafiką na razie naprawione wystarczyło zmniejszyć detale ale tak czy siak gra po kilku godzinach ścina to znaczy zamula i ma czasem cholernil długie loadingi kolejny epizod nawet 10 -15minut sie ładuje pytanie co zrobić by nie zamulała zwolnić więcej miejsca na dysku?
http://cyri.systemrequirementslab.com/srtest/ sprawdź swój sprzęt z tą grą i już będziesz wiedział co masz zrobić. Strzelam że masz za mało ramu i kartę też nie pierwszej młodości
Odpowiedz cytując