Temat
:
No to gramy!! Wszystko o graniu na PC
Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe
Offline
#
1105
08.11.2009, 19:47
JOSE 841
napisał(a):
KO problemy z grafiką na razie naprawione wystarczyło zmniejszyć detale ale tak czy siak gra po kilku godzinach ścina to znaczy zamula i ma czasem cholernil długie loadingi kolejny epizod nawet 10 -15minut sie ładuje pytanie co zrobić by nie zamulała zwolnić więcej miejsca na dysku
?
http://cyri.systemrequirementslab.com/srtest/
sprawdź swój sprzęt z tą grą i już będziesz wiedział co masz zrobić. Strzelam że masz za mało ramu i kartę też nie pierwszej młodości
dymek_nhs
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dymek_nhs
Znajdź inne posty napisane przez dymek_nhs