|
Kiedyś też uważałem, że Skorża to najlepszy polski trener... ale bez przesady za słowami muszą iść czyny. W naszej lidze jest kilku trenerów, którzy mogą stworzyć lepszą ekipę niż Skorża. Gadanie, że jest inaczej jest śmieszne bo dostajemy lanie już tradycyjnie od Lecha i Legii oraz gramy słabo... nie mówiąc już o porażce w Europie, która pokazała "wysokie" miejsce Skorży w rankingu najlepszych trenerów.
Duet Janasów już byłby lepszy - i nie jestem pewny czy Wisła by gładko wygrała w obecnej formie z Widzewem... ;/
i jeszcze jedna kwestia - czy wystawianie nagle, bo przedtem Cantoro często grzał ławe, Argentyńczyka nie jest przypadkiem "menadżerką"; w grudniu będzie hitowy transfer Skorży "Mauro Cantoro zostaje w Wiśle..."? [no tak kontucja Sobola... ale mimo wszystko Jirsak się lepiej prezentuje od Mauro]
|