Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3026
Stary 08.11.2009, 17:37
Ja też wole fajne widowiska z 7 bramkami niż taką padakę jak mieliśmy w piątak w Sosnowcu, ale imho do niczego nie zajdziemy jak sie nie zacznie prawdziwa walka w obronie w całej lidze, a nie tylko w kilku drużynach.

Cóż, po przerwie na reprezentacje Kolejorz przetestuje Ruch - wydaje mi się, że skończy się jak z Legią, ale kto wie - Pyry całkowicie bez formy.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując