|
Ja też wole fajne widowiska z 7 bramkami niż taką padakę jak mieliśmy w piątak w Sosnowcu, ale imho do niczego nie zajdziemy jak sie nie zacznie prawdziwa walka w obronie w całej lidze, a nie tylko w kilku drużynach.
Cóż, po przerwie na reprezentacje Kolejorz przetestuje Ruch - wydaje mi się, że skończy się jak z Legią, ale kto wie - Pyry całkowicie bez formy.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|