Wyświetl pojedynczy post
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3023
Stary 08.11.2009, 17:22
airborne4009 napisał(a):Wyświetl post
Piekny mecz i duzo walki,to jest to czego brakuje naszym pseudo kopaczom.
mecz ciekawy dla oka,ale bez podniety. Obrony to tu nie było, trochę jak gra w szkole, tylko liczy się atak.
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując