Speedy napisał(a):

Jeśli FM09 mi ledwo idze na kompie to jest sens instalować FM10?
Dużo wyższe sa wymagania ?
|
FM 10 Wcale nie ma Większych wymagań (może tylko 3D ale to można wyłączyć) a chodzi szybciej od 09 ;-)
także myślę że jest sens i warto bo naprawdę wciąga ;-)
Ja na razie 5 miejsce po 3 kolejkach 1-0 z Piastem 1-1 z Bełchatowem i 0-0 z Legią
Superpuchar wygrałem 2-1 po "Combacku" z 0-1 i 2 pięknych Golach PEPE ;-) a W LM Wyeliminowałem Mistrza Irlandii i APOEL Teraz czeka mnie walka o wejście z Kopenhagą ;-P
Także szału nie ma na razie ale się rozkręcam ;-P
Sprowadziłem Josepha Akpale (22 lata) z Club Brugge za 4,5 Mln zł. Chłopak pokroju Brożka ;-P
O Marcelo już pytała Benfica dałem zaporową Cene 35 mln zł. to sie troche odstraszyli ale po 3 dobrych meczach ( 2xApoel i Legia) zaczyna znów o niego pytać... i niestety chyba będe się z nim musiał pożegnać ;-(
No ale koło 25 Mln wpadnie (Klauzula 30% dla byłego klubu ;-( ) to można coś za to kupić ;-) ...
a ... i jeszcze gram na Dużej Bazie Danych z Polską Ligą tylko =D