Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3020
Stary 08.11.2009, 17:04
Ludzie zluzujcie. Pozbycie się Niedzielana nie jest naszym problemem. Ja się cieszę, że w lidze są takie drużyny jak Jaga, Ruch i polonia Bytom, które z przeciętnych piłkarzy montują ekipy grające w piłkę. Naszym problemem( i Legii oraz Lecha) jest to, że mając lepszych piłkarzy nie potrafimy zmontować ekip grających w piłkę. Wisła, Legia i Lech wygrywają i są faworytami, bo mają zdecydowanie lepszych grajków niż reszta ligi, a nie dlatego, że grają dobrze w sport zwany piłką nożną. Ale jak się okazuje piłkarze Legii i Lecha wcale nie są na tyle dobrzy aby grając piach przeskoczyć w tabeli Ruch Chorzów. W tej chwili cieszyłbym się jak cholera gdyby mistrza zdobył Ruch, bo może utarłoby to nosa niektórym pseudoprofesjonałom, którzy zgarniają comiesięczne przelewy, a na meczu i na treningach się najzwyczajniej opierda*ają. Polska ma zawodników z umiejętnościami, ale ludzi gotowych do uprawiania zawodu piłkarza można w naszym kraju policzyć na palcach u jednej ręki u drwala z problemem alkoholowym.
Odpowiedz cytując