Emilio napisał(a):

Pierwszą bramkę zaliczono Janoszce
|
Otóż to i w pełni się z tym zgadzam. To jego bramka.
A tak poza tym to ciekawa jestem czy pan trener Maciej Skorża widzi, jaki błąd popełnił oddając Niedzielana... Że u nas czasu dla niego nie było by sie odbudował? To trzeb ago było wypożyć, a nie sprzedawać! Przecież jak po kontuzji wchodził na zmianę, to widać było, że on jeszcze sporo pokaże. Byłby teraz jak znalazł, no ale cóż... Czasu nie cofniemy. "Wtorkowi" życzę wszystkiego najlepszego.
Natomiast, może pasowałoby przyjrzeć się Sobiechowi? Chłopak robi postępy i może warto byłoby go poobserwować i sprowadzić [ewentualnie]?
Jagiellonia była słabsza, o tyle, że chyba bali się akcji konstruować, a przynajmniej im to praktycznie nie wychodziło. W Jadze oczywiście mimo to wyróżniał się jak zwykle "Franek" i "Grosik". Często pisze się tu na forum, ze może by Grosickiego sprowadzić. Fajny pomysł, ale.. Czy Kraków to dla niego nie za duże miasto? {wiadomo o co chodzi}
Edit: Kluvi:
Cytat:
|
Zobacz jak Ruch gryzie trawę a co Nasza drużyna robi;/
|
Otóż to! Ale może... Tak chyba się po prostu gra na Śląsku (szcz. Górnym).

Zazdroszczę Ślązakom tego charakteru. Przydalby się nie jeden taki w naszej Wiśle by zmobilizować nasze "gwiazdki"