Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3013
Stary 08.11.2009, 16:51
Widzę że się tu ślinicie nad wielkim Ruchem , który gra bajeczną piłkę i wogóle prawie Barca z nich... .
Oglądałem parę ich meczy , zwłaszcz ten z ...Legią . Przez szacunek dla ich dorobku punktowego i wiceliderowania napiszę że są "bardzo zaangażowanymi wyrobnikami"i nic więcej , przypominają mi pewien klub gruziński (Dinamo).
Acha , i Niedzielan gwiazda , u nas gwiazdorzył jedynie na blogu i w prasie (pamiętam o kontuzji).
więcej szacunku dla SWOJEJ DRUŻYNY , Mistrza i lidera.

Ps. Ważniejsze od mistrza zwycięstwa z Legią i Amiką Powiedzcie to tym z Wronek....
Odpowiedz cytując