Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3007
Stary 08.11.2009, 16:25
mr_seol napisał(a):Wyświetl post
No i 3:2 . Mówcie co chccie ale dla mnie jak na razie to najlepszy mecz sezonu...4:2!!!! Ależ mecz , naprawdę genialnie sie ogląda.
Bez przesady , mimo sytuacji i goli to tempo wcale nie jest wysokie w 2 polowie
Odpowiedz cytując