|
Graliśmy i gramy wielką pytę, od pierwszej kolejki. Jeden mecz z w miarę przyzwoitą grą oczywiście w plecy. Z całą czołowką popłynęlismy. Pisałem żeby się nie podniecać wygranymi z ogórkami bo weryfikacja przyjdzie w meczach z czołówką. Mamy weryfikację, całe zero punktów i .......enie że musimy wyciągnąc wnioski itd.
Podziwiam Cie element za upór z jakim bronisz nieudaczników i znajdujesz jakiekolwiek plusy w ich grze.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|