|
Do tego chciałbym dodać,że od koszykarek ŁKS-u miasto żąda 80 tys.za jeden mecz.Przy 60% większych kosztach budowy krakowskiej hali od tej w Łodzi,to nietrudno sobie wyobrazić ile musiałyby płacić zespoły krakowskie za wynajem tego kolosa.Taka duża hala ma głównie znaczenie prestiżowe dla miasta.Niby wszyscy by chcieli by taka była,ale nikt nie kwapi się by płacić tyle kasy za parę godzin użytkowania.Najważniejsze,że stadion rośnie.Wielkie dzięki panie Darku za zaangażowanie.
|