Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1359
Stary 08.11.2009, 15:32
Nie mają żadnych ograniczeń, nawet do Kielc nie wykorzystali puli biletów a mieli wyjazd za 35zł (my 65zł) bo pojechało ich 690. Śmieszny klub - śmieszni kibice, fajnie gdyby zostali jeszcze na sezon w Ekstraklasie bo w końcu będą prawdziwe derby ze sporą kibiców gości, szczególnie na naszym stadionie( o ile wykorzystają pulę biletów ) a potem życzę im paru lat w niższej lidze żeby spadli na samo dno, bo choć na mecze nie jeżdżą to na mieście ich wciąż sporo :/

Odpowiedz cytując