Wyświetl pojedynczy post
maciek777
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12202
Stary 08.11.2009, 15:28
Inwestuje ktoś z Was na giełdzie ? Możecie polecić jakąś lekture dla osób,ktore pragna zaczac i poczytac o podstawach ? Ważne,żeby język też był zrozumiały pozdrawiam
Odpowiedz cytując