Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2721
Stary 08.11.2009, 14:56
Co do Kazia Moskala to czemu nie , on grał z białą gwiazdą na piersi , wie czego jej potrzeba , co to jest ta rywalizacja na murawie, może umiałby właśnie tym językim piłkarskim dotrzec do niektórych zawodników,on wie co to jest rywalizacja na najwyższym szczebli rozgrywek w kraju, Maciek grał przez krótki czas w 3 lidze w Radomiaku, nie do końca wie jak to jest być piłkarzem zawodowym ,może nie do końca umie zmotywować zawodników. A ostatni mecz Moskal wygrał z Legią 3 : 1, lecz sądze , że nie ma szans na zatrudnienie.Ja np osobiście też wolałbym kogoś innego, na razie jeszcze dajmy szansę Skorży, to wciąż po za Smudą najlepszy polski szkoleniowiec
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman