Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member
Od: 08.2005
Offline
#
2430
08.11.2009, 14:42
A dla troszke mniej poczatkujacych polecam Swindon Town. 9mln € długu na dobry poczatek, praktycznie brak gwiazd i 50tys. € na transfery. I wielkie emocje!
Luk_Biala_Gwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk_Biala_Gwiazda
Znajdź inne posty napisane przez Luk_Biala_Gwiazda