|
Cracovii około 100 w Warszawie. Czy mógłby mi ktoś wyjaśnic czemu na meczu swojej zgody (najlepszej zgody?) jest ich kolejny raz tak mało? Mają tam jakieś ograniczenie? Nie napinam się, bo np. do Wrocka pojechało ich ok. 200, do Chorzowa 300 a do Sosnowca ostatnio 100, także możliwości mają.
A na Kamiennej generalnie tłoku nie ma...
|