Cytat:
|
Jirsak od prawie 10 meczy jest podstawowym zawodnikiem. Wykorzystuje szanse?! Gówno wykorzystuje! Gra tak, że jak tylko wróci Sobol, to węrduje na ławe. Z Gargułą nie ma szans, jak ten wróci do średniej dyspozycji. Może nawet jak Mączyński wróci z ŁKS to się okaże lepszy.
|
I jak Kazek Moskal zapragnie wrócić do pierwszej drużyny, to też na pewno będzie lepszy!
A może, skoro w końcu nieźle się zaprezentował, warto by to wykorzystać i postawić na niego w kolejnym meczu? Chyba tak to powinno wyglądać, że w nagrodę za dobry występ piłkarz dostaje szansę na kolejny, a nie, że grają goście, którzy prezentują się beznadziejnie od kilku kolejek? Diaz grał w tym sezonie prawie 2 razy więcej niż Jirsak. Jakie są tego efekty? Wykorzystywał swoje szanse? O Cantoro nie wspomnę, bo szkoda klawiatury.