Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2427
Stary 08.11.2009, 14:14
Ja wybralem 10 krajow i zastanawiam sie kim grac ... czy Wiselka jak to zawsze robilem jak pierwszy raz odpalalem FM-a czy kims slabszym i tworzyc pomalu zespol
Odpowiedz cytując