podszywacz napisał(a):

|
Myślę że zrobiłbym to tak: opcja przywracania systemu (używam Visty, nie wiem czy ta funkcja istnieje w innych systemach) i bym przywrócił system sprzed instalacji lub wyinstalował najnowszą wersję, poszukał w necie na stronach z darmowymi programami starszej instalki gg i zainstalował ją.
|
Zainstalowałem gg z kompa to co miałem i nie instalowałem aktualizacji która wyskoczyła.