Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12201
Stary 08.11.2009, 14:04
podszywacz napisał(a):Wyświetl post
Myślę że zrobiłbym to tak: opcja przywracania systemu (używam Visty, nie wiem czy ta funkcja istnieje w innych systemach) i bym przywrócił system sprzed instalacji lub wyinstalował najnowszą wersję, poszukał w necie na stronach z darmowymi programami starszej instalki gg i zainstalował ją.
Zainstalowałem gg z kompa to co miałem i nie instalowałem aktualizacji która wyskoczyła.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując