Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12199
Stary 08.11.2009, 13:55
WiślakNH napisał(a):Wyświetl post
Zaktualizowało mi sie gadu po czym włączyłem od nowa i wystąpił jakiś błąd Jak usunąć ostatnią aktualizacje?
Myślę że zrobiłbym to tak: opcja przywracania systemu (używam Visty, nie wiem czy ta funkcja istnieje w innych systemach) i bym przywrócił system sprzed instalacji lub wyinstalował najnowszą wersję, poszukał w necie na stronach z darmowymi programami starszej instalki gg i zainstalował ją.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując