WiślakNH napisał(a):

Zaktualizowało mi sie gadu po czym włączyłem od nowa i wystąpił jakiś błąd Jak usunąć ostatnią aktualizacje?
|
Myślę że zrobiłbym to tak: opcja przywracania systemu (używam Visty, nie wiem czy ta funkcja istnieje w innych systemach) i bym przywrócił system sprzed instalacji lub wyinstalował najnowszą wersję, poszukał w necie na stronach z darmowymi programami starszej instalki gg i zainstalował ją.