|
Co do Skorży to on na pewno poleci jak nie ugramy mistrza, a jak go ugramy to poleci jak przegramy eliminację do wymarzonej dla każdego polskiego zespołu od 1998r. Ligi mistrzów, bo nie ma co się łudzić , że awansujemy... i nawet jak zagramy w lidze europejskiej to już w tych meczach poprowadzi nas ktoś inny. Jestem pewny , że będzie właśnie tak jak to przedstawiłem,to nie uniknione..
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''
Henryk Reyman
|