raztaman napisał(a):

1906% poparcia dla Skorzy...
na pohybel obludnikom ktorzy po jakims potknieciu odrazu napierdzielaja...
narzekaliscie na Cupiala jak czesto zmienial trenerow, szydzicie z Wojciechowskiego... a sami nie potraficie zachowac zimnej krwii, banda taktykow wychowana na championshipie.... nie ma druzyny ktora wygrywa wszystkie mecze w lidze!
.
|
Chciałbym żeby Wisła przegrywała
po równej walce tak jak z Legią w Warszawie w ubiegłym sezonie, a nie po 90 minutach bicia w mur i chaotycznego kunktatorstwa bez koncepcji.