Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2717
Stary 08.11.2009, 13:40
raztaman napisał(a):Wyświetl post
1906% poparcia dla Skorzy...

na pohybel obludnikom ktorzy po jakims potknieciu odrazu napierdzielaja...

narzekaliscie na Cupiala jak czesto zmienial trenerow, szydzicie z Wojciechowskiego... a sami nie potraficie zachowac zimnej krwii, banda taktykow wychowana na championshipie.... nie ma druzyny ktora wygrywa wszystkie mecze w lidze!
.
Chciałbym żeby Wisła przegrywała po równej walce tak jak z Legią w Warszawie w ubiegłym sezonie, a nie po 90 minutach bicia w mur i chaotycznego kunktatorstwa bez koncepcji.