Eustachy napisał(a):

|
i tym razem uzyje swoich mocy menadzerskich w celu rozwiazania problemu.
|
A on ma tę moc ? Bo jak dla mnie to on ich nigdy nie miał. Na konferencjach zawsze taki przygaszony, a on powinien przed takimi meczami jak z Legią dodać smaku rywalizacji. Oni powinni czuć strach...
PS. Powinni bo narazie to wątpię czy Bytovia bała się Wisły...