Wyświetl pojedynczy post
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2716
Stary 08.11.2009, 13:38
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
i tym razem uzyje swoich mocy menadzerskich w celu rozwiazania problemu.
A on ma tę moc ? Bo jak dla mnie to on ich nigdy nie miał. Na konferencjach zawsze taki przygaszony, a on powinien przed takimi meczami jak z Legią dodać smaku rywalizacji. Oni powinni czuć strach...

PS. Powinni bo narazie to wątpię czy Bytovia bała się Wisły...