Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2711
Stary 08.11.2009, 13:13
raztaman napisał(a):Wyświetl post
Po czym to wnosisz?
Bo tam nie obchodzą się z piłkarzami jak z jajkiem. Kiedy u nas ktoś wprowadza cięższe treningi piłkarze bardzo szybko go zwalniają. 90% piłkarzy w Wiśle i ogólnie w polskiej lidze to nieroby, które idąc na zachód płaczą, że trener się na nich uwziął, a prawda jest taka, że po 2 tygodniach takich treningów jak na zachodzie nie mają sił na nic. U nas piłkarz po 13 meczach rozegranych w ciągu 4 miesięcy powie Ci, że czuje zmęczenie sezonem. Te grajki nie idą na zachód rozwijać się, ale po hajs.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN