Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2708
Stary 08.11.2009, 12:34
kotyrek napisał(a):Wyświetl post
-nie kiwaj
.
Aż mi się skojarzyła rozmowa z ojcem, który podczas oglądania Wisły stwierdził, że w Wiśle nikt nie potrafi minąć przeciwnika zwodem. Odkąd Cleber odszedł - bo on mógł pół boiska przejść i podać do napastnika