|
A czy ktos wie czym moze byc spowodowane, ze czasami przegladarka nie chce mi otwierac stron (internet wtedy dziala- sciaga plik, gg dziala). Musze odwiezac kilka razy wtedy i otworzy po jakims czasie. Dzieje sie tak z kazda przegladarka, Mozilla, Explorer czy Opera. Firewalla tez zadnego nie mam, mial ktos cos podobne, restart Windowsa nie pomogl...
|