Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2996
Stary 08.11.2009, 11:01
konrad89 napisał(a):Wyświetl post
Coś o kibicowaniu w Ekstraklasie i nie tylko. Kolejne wypociny Rafała S. z wybiórczej
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,72..._komuchem.html
Juz bez tego artykułu wiedziałem, że jestem kibolem Stec jednak powinien znaleść sobie dziewczynę (chlopaka) bo wyraznie mu sie nudzi.
Odpowiedz cytując