DominoForza napisał(a):

ja tak mam czasem i spowodowane jest to radiami CB ,szczegolnie ruscy maja silne radia z dobrymi antenami ale naszych tez czasem odbieram
|
czyli nic sie nie da z tym zrobić? Kto by pomyślał RMF mi słabo odbiera, a CB z rosyjskich aut idealnie
