Wyświetl pojedynczy post
kotyrek
Senior Member
 
Od: 05.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2696
Stary 08.11.2009, 09:57
Kiedyś grałem w "juniorach" i tam trener uczył nas podstawowych reguł:
-wyjdź koledze do podania
-grajcie bliżej siebie
-nie wykopuj bez sensu
-nie kiwaj
-jeden góra dwa kontakty
Te kilka bardzo podstawowych zasad wystarcza na naszą ekstraklasę - i nie trzeba mieć do tego wirtuozów (patrz Polonia B; Ruch)
Patrze na grę naszej Wisły i niestety nie widzę żadnego z w/w elementów. I mam pretensje do naszego trenera teoretyka że nie potrafi wprowadzić do zespołu żadnej z tych zasad.
Niestety nasza gra opiera się na indywidualnych umiejętnościach a to nie wróży dobrze na przyszłość.
Maciek chyba już obecnego poziomu nie przeskoczy.