Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#713
Stary 08.11.2009, 09:55
A Wy ciągle o tym mistrzu i o mistrzu... nie potraficie spojrzeć głębiej, że to nie chodzi o mistrza tylko o to, że drużyna się cofa?
Poza tym mecz z Legią nie został przegrany tylko przez brak skuteczności, ale też przez fatalną taktykę. Skorża się tłumaczył, że chciał wpuścić Jirsaka na podmęczonego rywala, żeby w II połowie zagrać ofensywniej. Większej bzdury nie słyszałem. Toż już średnio rozgarnięty kibic wie, że na Legię wychodzi się od 1 minuty w najsilniejszym składzie, żeby jak najszybciej strzelić bramkę, bo 1 bramka z Legią to duża szansa na dowiezienie wyniku do końca. Sam Urban powiedział zresztą, że taka była ich taktyka...
Odpowiedz cytując