Wyświetl pojedynczy post
Kowalski
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#711
Stary 08.11.2009, 09:27
Ludzie, bez histerii! Przegraliśmy 0:1, nie 0:5, 0:4 itd. Mecz był wyrównany, mieliśmy nawet więcej sytuacji. O wyniku zadecydował brak skuteczności. Jak nic nie wpada w sieć to się nie wygrywa. Bramka dla Legii z dupy. Obydwie drużyny zagrały słabo. Graliśmy jednak w poważnym osłabieniu. Brak Sobola i Głowy znaczą więcej niż brak Mięciela czy tam innej legijnej "gwiazdy". Do tego widoczny od dłuższego czasu regres formy Pawła Brożka i od kilku już meczy dołek Małego i kilku innych. Poza tym skoro Skorża przygotował szczyt formy na wrzesień to lekki dołek musiał przyjść. Mamy jednak wypracowaną w tamtym okresie przewagę i trzeba ją utrzymać. Musimy wygrać derby i dwa kolejne mecze i wiosna nasza.
Wiem, ze przegrana z Legią boli ale odkujemy się na wiosnę
Odpowiedz cytując