weźcie mi to proszę wytłumaczcie... mam iso...mam czyste płyty..pliki ściągnięte nie są uszkodzone, zainstlwoałem grę, cracka wiadomo przekopiowałem ale...
nie działa ;-//////////
====
nie zgrywa po prostu obrazu na plyte ;-/
http://img36.imageshack.us/i/ku2rwa2.jpg/