Wyświetl pojedynczy post
kacap
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12191
Stary 08.11.2009, 05:16
weźcie mi to proszę wytłumaczcie... mam iso...mam czyste płyty..pliki ściągnięte nie są uszkodzone, zainstlwoałem grę, cracka wiadomo przekopiowałem ale...





nie działa ;-//////////


====



nie zgrywa po prostu obrazu na plyte ;-/








http://img36.imageshack.us/i/ku2rwa2.jpg/
Ostatnio edytowane przez kacap : 08.11.2009 o godz. 05:25.
Odpowiedz cytując