FredzIo napisał(a):

|
Wg mnie Polonia stuknie Cracovie. A to że Cracovia nie wygra jest pewne.
|
w naszej *ojebanej polskiej piłce nic nie jest pewne;
FTPolonia Warsaw
0 - 1Cracovia Krakow
Ja przegrałem 5 dych obstawiając na to, że wygramy z warszawką...i dupa, nie weszło.
Polecam expekt.com. dają 100 % od pierwszej wpłaty bonusu ( nie oni jedni ) ale Zibi poleca
===
Ruch - Jaga 1-
Kszo - Górnik Zabrze -2
za dychacza