Wyświetl pojedynczy post
kacap
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4987
Stary 08.11.2009, 00:22
FredzIo napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie Polonia stuknie Cracovie. A to że Cracovia nie wygra jest pewne.

w naszej *ojebanej polskiej piłce nic nie jest pewne;

FTPolonia Warsaw0 - 1Cracovia Krakow


Ja przegrałem 5 dych obstawiając na to, że wygramy z warszawką...i dupa, nie weszło.

Polecam expekt.com. dają 100 % od pierwszej wpłaty bonusu ( nie oni jedni ) ale Zibi poleca


===


Ruch - Jaga 1-
Kszo - Górnik Zabrze -2

za dychacza
Odpowiedz cytując