|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe
Offline
|
#1103

07.11.2009, 23:47
|
JOSE 841 napisał(a): 
|
w sumie nie ale do tej pory wszystko śmigało bez zarzutu wszystkie gry Halo, Assasin, FIFA10,CoD MW aczkolwiek byłbym bardzo wdzięczny za namiary do sterownków dla GeForce 8500 GT
|
www.nvidia.pl
|
|