Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2684
Stary 07.11.2009, 23:40
tylko_na_kilka_dni napisał(a):Wyświetl post
bebeto- rozumiem, ze jest Ci 'zal.pl', ale z tym Urbanem nie przesadzaj.
Po prostu uważam że jest na pewno lepszy od MS.!!! (Maciej Skorża)