element napisał(a):

morgenes
Co Ty masz z tym Cupiałem?
Chłop od 10 lat wywiadu nie udzielił.
To bodajże jedyna osoba związana ze sportem która jest jak tak przyczajona że gdy kamery go uchwycą podczas meczu to pół Polski się zjezdza żeby to zobaczyć.
Nigdy nie majaczył ani mówił co ma być a co nie.
To co mu w głowie siedzi nie wiedzą najblizsi współpracownicy.
A cel jest zawsze ten sam i nie trzeba oczekiwać jakichś komunikatów = MP i jak się uda pograć w pucharach to fajnie.
Będzie chciał pewniaka z pucharami to wyłoży hajs.
Tyle że jest to ryzyko bo jak nie wypali to straty, straty i jeszcze raz straty.
A z tym co mamy udaje nam się zdobyć MP, więc po co wykładać dodatkowe koszty.
A tłumaczyć się nikomu nie będzie - raczysz żartować. Cupiał to nie Rutkowski który bełkocze o majstrach od 500 lat.
|
Drogi elemencie, z Cupiałem to ja akurat nic nie mam. Proponowałbym Tobie prześledzić te kilka wywiadów, które jednak udzielił (m.in. zaraz po zwolnieniu Kasperczaka) gdzie wyraźnie pisze, że Liga Mistrzów jest jego marzeniem. Tylko wiesz, jak głoszą słowa piosenki: Marzenia, te wielki i te malutkie....