Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1101
Stary 07.11.2009, 23:17
Kupował ktoś ostatnio z was jakąś grę : Platynowa kolekcja,Topseller,ekstra klasyka itp ?
Jeżeli tak to bardzo bym prosił o podesłanie tego kodu co był w pudełeczku,potrzebuje 4 punkty do edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina...
Odpowiedz cytując