anka1906 napisał(a):

|
To nie jest śmieszne bo ONI tam wywiad przeprowadzają! Raz po niemiecku raz po rosyjsku. Jak to ma być jakaś reklama tej firmy to udana, bo obok tego nie da sie przejść obojętnie!
|
spróboj przestawić trochę głośniki, w innym miejscu daj nie koniecznie jakoś bardzo daleko . ( a co do izraelskiej stacji to wątpie żeby żydy po niemiecku gadały

)