Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12188
Stary 07.11.2009, 23:01
anka1906 napisał(a):Wyświetl post
To nie jest śmieszne bo ONI tam wywiad przeprowadzają! Raz po niemiecku raz po rosyjsku. Jak to ma być jakaś reklama tej firmy to udana, bo obok tego nie da sie przejść obojętnie!
spróboj przestawić trochę głośniki, w innym miejscu daj nie koniecznie jakoś bardzo daleko . ( a co do izraelskiej stacji to wątpie żeby żydy po niemiecku gadały )
Ostatnio edytowane przez Chorynatrzykolory : 07.11.2009 o godz. 23:04.
Odpowiedz cytując