anka1906 napisał(a):

|
coś mi gada w głośnikach!!! mam głośniki logitecha, jak włączam to czasami słychać oprócz muzyki gadanie, jakby radio (ruskie). O co chodzi, bo to denerwujące jest baaardzo.
|
ale ku*** heca mam identycznie!!też głośniki logitecha..Może jakieś fale łapią? Nie raz szło u mnie jak by radio (nie polskie)