Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12186
Stary 07.11.2009, 22:59
anka1906 napisał(a):Wyświetl post
coś mi gada w głośnikach!!! mam głośniki logitecha, jak włączam to czasami słychać oprócz muzyki gadanie, jakby radio (ruskie). O co chodzi, bo to denerwujące jest baaardzo.

ale ku*** heca mam identycznie!!też głośniki logitecha..Może jakieś fale łapią? Nie raz szło u mnie jak by radio (nie polskie)
Odpowiedz cytując