Maciuś napisał(a):

Wszyscy narzekaja ze nie ma kogo za Skorze bo to najlepszy polski trener. Zauwazcie ze nie ma dobrych polskich zawodnikow wiec sciagamy dobrych obcokrajowcow typu Marcelo czy Kirm. Jak sie chce to i dobrego zagranicznego trenera sie znajdzie.
Ktos kto sie wychowal na komunistycznym archiwalnym systemie szkolenia i mial za mentora Janasa pewnego poziomu juz nie przeskoczy.
Skoki jakosciowe to nowy stadion, baza treningowa, system scoutingu, zagraniczny trener z wizja nieskazona polskim badziewiem.
Skorza to dobry trener zeby utrzymywac staly wysoki poziom w kraju. Tyle ze my chcemy isc dalej a obecny szkoleniowiec tego nie gwarantuje.
|
Tyle, że na to trzeba kasy. Jak Cupiał jej nie ma, niech zweryfikuje swoje plany i powie to wprost. Nikt się na niego nie obrazi bo dla Wisły zrobił więcej, niż ktokolwiek inny w polskim futbolu zrobił w ogóle. Ja proszę tylko o jasne postawienie sprawy, czy proszę o zbyt wiele? Jak Cupiał zakomunikuje, że interesuje go środek tabeli, też to przyjmę na klatę. Chodziłem na Wisłę jak grała w II lidze, mogę chodzić dalej. Ale niech przestanie majaczyć i walnie kawę na ławę.. z tym trenejro nie osiągniemy w Europie nic a III tytuł to i tak będzie wielki sukces