Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12185
Stary 07.11.2009, 22:55
anka1906 napisał(a):Wyświetl post
coś mi gada w głośnikach!!! mam głośniki logitecha, jak włączam to czasami słychać oprócz muzyki gadanie, jakby radio (ruskie). O co chodzi, bo to denerwujące jest baaardzo.
zjawiska paranormalne.. strefa 11..

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując