Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2677
Stary 07.11.2009, 22:48
Wszyscy narzekaja ze nie ma kogo za Skorze bo to najlepszy polski trener. Zauwazcie ze nie ma dobrych polskich zawodnikow wiec sciagamy dobrych obcokrajowcow typu Marcelo czy Kirm. Jak sie chce to i dobrego zagranicznego trenera sie znajdzie.
Ktos kto sie wychowal na komunistycznym archiwalnym systemie szkolenia i mial za mentora Janasa pewnego poziomu juz nie przeskoczy.
Skoki jakosciowe to nowy stadion, baza treningowa, system scoutingu, zagraniczny trener z wizja nieskazona polskim badziewiem.
Skorza to dobry trener zeby utrzymywac staly wysoki poziom w kraju. Tyle ze my chcemy isc dalej a obecny szkoleniowiec tego nie gwarantuje.