|
No muszę Ci przyznać rację , Skorża jest na nasze warunki najlepszym trenerem(no może poza Smudą ) , co zwolnimy go i kto lepszy przyjdzie ? no własnie.. słaby warsztat , motywacja, ale mozna to poprawić , to ponoć wielki fan piłki mógłby o niej godzinami mówić, a więc nich jeżdzi po stażch i się szkoli . Narazie broniły go wyniki , do wczoraj, ale w myśl powiedzenia, trener jest taki dobry jak jego ostatni mecz..
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''
Henryk Reyman
|