Wyświetl pojedynczy post
simone
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Olkusz- z tego miasta, rzecz jasna...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#662
Stary 07.11.2009, 22:31
Tak być może (póki co to tylko wygrany projekt z konkursu) będzie wygladać kolorystyka krzesełek na na stadionie w Poznaniu. Poziom tego konkursu musiał być "naprawdę wysoki" skoro wygrała ta koncepcja...













Tak poza tym to ostatecznego kształtu zaczynają powoli nabierać te stelaże w narożnikach (by Carte/SCC)

http://picasaweb.google.pl/Caartee.s...46521283536706
http://picasaweb.google.pl/Caartee.s...46760170286098
http://picasaweb.google.pl/Caartee.s...50972791962162
http://picasaweb.google.pl/Caartee.s...51126028116162

A na koniec kwiatek w stylu "Józek trzymaj mur, bo lecę po wypłatę..."
http://picasaweb.google.pl/Caartee.s...47287872212210


Odpowiedz cytując